Vlčí svět - www.vlci.info

Texty - Osamělá vlčice

ŽánrPovídka
AutorWolfik
Zveřejněno31.12.07 14:10

Tak tady je začátek povídky... Prosím vymyslete, jak to může být dál... děkuji :)

Byl velký den, kdy se Mary narodila čtyři vlčata. Ale jelikož byla bez otce, který se otrávil jedem, daným lidmi do těla zabitému kolouchovi, musela si potravu obstarávat sama. Když se tedy ujistila, že mladí jsou pevně přitisknuti k sobě a tvrdě spí, jako stín vyšla z dobře ukrytého doupěte, ulovit si nějakého králíka.
pokračování příště... (Dál mě to nenapadá, tak prosím jakékoli nnápady piště do komentářů :P)

Komentáře k textu

Re: Osamělá vlčice

Napsal Wolf of Night e-mail (web) 30.6.08 14:16

nebo: Vyběhla z úkrytu, všude byla tma. Jen sova houkala do přívalu větru. Nastražila bystřeji uši, ale neslyšela nic. Položila čumák do vlhké hlíny a čenichala. Najednou se ale zarazila. Něco se pohybovalo v zarostlé trávě, nebyla si jistá jestli je to zrovna nějaké zvěř co by mohla ulovit. Z jejich vzpomínek se jí vybavilo jak medvěd rozrhnul její matku, když se hnala za kořistí. Nakonec si dodala odvahy, zhluboka zavyla a přeskočila vysokou trávu a otevřela svojí tlamu z hrůzou nahánějícími tesáky. Ano tentokrát zakousla velikou samici králíka. Spokojeně zavrčela a po 10 krocích byla zase v jeskyni. Vlčata měla obrouvskou výdrž, když nemohli odkousnout hlavu. Nakonec se jim to podařilo. Matka byla velmi ráda, že tentokrát nemusela hlouběji do lesa. V lese žil totiž obávaný medvěd. Vesničané mu říkali medvěd: Kanibal.

Re: Osamělá vlčice

Napsal Wolfik e-mail 3.6.08 17:50

:D zkusím to pokračovat :D napíšu to, aleeeee.... teď bohužžel nemám časA :) A díky :)

Re: Osamělá vlčice

Napsal Sidheag e-mail (web) 7.5.08 10:57

chce to trochu fantazie děvče:) Tak třeba: Běžela podél lesní říčky a pak dál, hlouběji do lesa. Náhle nedaleko vytušila pohyb. Pomalu se plížila tím směrem a uviděla před sebou králíka, který zřejmě něco hledal v lesní trávě. Přikrčila se a velkým skokem se na něj vrhla. Neměl jedinou šanci. Vlčice se konečně dosyta najedla a vrátila se zpět k vlčatům. Ta stále tvrdě spala. Vlčice se stočila do klubíčka těsně u nich a brzy také usnula. (promiň trochu jsem se rozepsala:-D dál můžeš zas vymyslet něco ty a jestli chceš tak ti pak zas pomůžu;-) )

Nový komentář