Vlčí svět - www.vlci.info

Texty - Ve vlčí kůži

ŽánrPohádka
AutorShe Wolf
Zveřejněno30.4.13 17:50

1.Kdo jsem, co dělám, jak se to stalo a další podrobnosti…

Stalo se to před vánocemi, stala jsem se vlkodlakem. Ze začátku jsem to ani nevěděla.Den před vánoci jsem šla nakoupit pár rohlíků. Když v tom mnou projel hrozný záchvat vzteku, divila jsem se, protože nemívám sklony k agresi. A v tom se to stalo poprvé moje tělo začalo celé vibrovat jak sbíječka, či něco takového… Byl to hrozný hlomoz, a trhalo to všechny svaly, říkala jsem si ať radši umřu… Asi po minutě bylo všechno hotovo…klid,ticho,nic mě nebolelo..
Zdálo se mi, že tam ležím několik hodin, otevřela jsem oči a údivem se otevřela pusu, viděla jsem nádherně (přestávala jsem vidět). Chvilku jsem se kochala lesem a když jsem se měla podívat do boku údivem jsem ji otevřela ještě víc, pořádně jsem protřepala hlavou jako kdybych chtěla vymést zlé sny, myšlenky. Leželo tam kousek vlčího těla, bylo to kousek rudohnědého vlka, ale ne takového co bývá na obrázcích, tenhle byl mohutnější silnější, neměl uzoučké nohy, ale pořádné silné….měl všechno, až na hlavu… Nikde mu netekla krev…ta hlava se spojovala s mou.Chvilku jsem tam tak ležela, poslouchala svoje vlčí dýchání….
O pár minut později, jsem zase začala něco slyšet, ohlédla jsem se, takhle mě nesměl nikdo vidět! Ale nikdo nešel, postupně se to blížilo…Pak najednou jako kdybych mozkem vstoupila do místnosti, asi o 5lidech…neviděla jsem je, ale jenom slyšela, jako kdyby stýli vedle, mě a přitom v okruhu asi 2km nikdo nebyl…
,,Ahoj!!!’’ Řekli všichni. ,,Cože?!‘‘ pomyslela jsem si. ,,Vítej v naší smečce.‘‘řekl jasně dominantní hlas. Chviličku bylo ticho a pak jsem
se v duchu zeptala: ,,Jakto, že mě slyšíte?!‘‘ Všichni v té místnosti se začali řehtat. Nechala jsem je ať se mi smějí, jelikož jsem na to byla ze života zvyklá, jakmile se mi přestali smát uslyšela jsem něco jiného…mysleli na to, že se za mnou půjdou podívat…nejdříve jsem se zděsila, jelikož se mi šaty při té proměně či co roztrhaly.
Po ani né minutě už jsem je slyšela svýma novýma ušima, myslím, že mi ani nemuseli nic vysvětlovat, viděla jsem to v jejich myšlenkách…to byla ale krása! Začla jsem už jim skoro závidět, když v tom předemnou stál obrovský černý vlk, byl také mohutný jako já, ale vypadal tak nějak…prostě Alfa hnad jsem to poznala. ,,Ještě jednou tě vítám v mé smečce, asi si už poznala, že já jsem jí Alfa, jmenuji se Zuzka a jsem těhotná s Václavem‘‘ nejistě se na mě podívala, ale pokračovala dál,,Moje smečka je malá, ale silná, už jsme na tebe čekali‘‘ Teď vystoupil z houští, takový šedočerný vlk, byl skoro černý, ale spíše šedý, byl skoro jako já, ale tam kde byla moje rudohnědá, tam byla jeho šedočerná, a kde já jsem měla béžovou(břicho,spodek ocasu, vnitřní nohy a tváře) on měl šedobílou…je velmi krásný pomyslela jsem si, ale Zuzka na mě ihned zavrčela…Já tupec MYŠLENKY! Zatáhla jsem uši na znamení omluvy a ona přikývla. ,,Tak todle je Vašek moje Beta, já vím je velmi krásný‘‘ Při těch slovech na mě mrkla. ,,Ahoj, já jsem Vašek a tady se Zuzkou čekáme mimčo, jsem Beta, to znamená, že jsem druhý ale menší Alfa.‘‘ při těch slovech udělal otočku a lehl se vedle mě. Zuzka si také lehla, ale né tak ladně. Poté z lesa přímo vystřelil další vlk, nebyl tak zdráhaví jako Vašek. Zabrzdil centimetr před mým čumákem a omluvně se usmál vlčím úsměvem. Než stihla Zuzka něco říct začal mluvit sám. ,,Moc rád tě konečně poznávám, já jsem Tom‘‘ Oblízl mi čumák a spěchal si lehnout z druhé strany vedle Zuzky. Byl velmi sympatický zatím jsme vypadali všichni stejně až ne Zuzku a naše barvy, Tom byl stejný jako Vašek, ale místo černošedé měl šedou a místo šedé měl bílou… Zuzka mě vytrhla z myšlení ,,Tom je Delta, stará se o to aby byl ve smečce klid a někdy i jídlo‘‘ zívla si, přičemž ukázala obrovské tesáky a pokračovala,,Eva, ta je normální vlk, má zatím předposlední postavení, ty si samozřejmě na nejnižším místě, místo ve smečce si musíš zasloužit‘‘ Nevadilo mi, že jsem na nejnižším místě, Eva byla bílá vlčice… krásná jako sníh na kterém jsem ležela-prostě nádhera. ,,Já jsem sestra Zuzky, věřím, že budeme super kámošky‘‘ a při těch slovech mi olízla čumák. ,,My se nejmenujeme Zuzka,Tom, Eva a Vašek, to jsou jenom neše jména ve smečce, co nám již dali, ty se jmenuješ?‘‘ Dali to do otázky, to jsem nepochopila, jak mám vědět jak se jmenuji? Ale potom se ozvalo někde z nebe…….
Atila

Komentáře k textu

Re: Ve vlčí kůži

Napsal Zackrie e-mail 4.5.13 16:20

kráááása

Nový komentář