Vlčí svět - www.vlci.info

Texty - smečka

ŽánrOstatní
AutorBílí tesák
Zveřejněno29.8.07 10:31

Jak by mohla vypadat smečka podle mě.

tam byl pár ten pár měl už za sebou asi 6 vrhů mláďat. Ve smečce jich bylo 38 i s vůdcemi smečky. Když lovoly rozdělily se na menčí skupinky aby mohly lovit a nasitit se dosyta všichni. Když se vrátili zpět z lovu byly tam všichni kromě jedné skupinky. ta přišla až za hodinu. Asi po 30dnech měla vůdčí samice zas další vrh. a teť jich už bylo 44. První skupinka z 1 vrhu se zozhodla opustit smečku. bylo jich zas 38. pak se zas rozhodli vlci z 2 vrhu že už sou skušení a že mohou už jít.pak odešly dalšíí vlci... až jich zbylo jenom 14. Vůdci už byly staří tak tedy dali vůdcovství těm nejstarším kteří zůstaly. Nový vůdce si našel z jiné smečky samici. Co bylo z ostatních mláďat? nó staří vůdcové je vychovaly, a pak už byly samy bez smečky a protože nemohly už lovit tak umřeli. nový vůdce noví vůdci smečky se snažily aby všechno klapalo jak má. no a takhle to pokračovalo, pokračovalo, pokračovalo a takhle pokračovat bude.

Komentáře k textu

Re: smečka

Napsal Zackrie e-mail 7.9.13 17:06

já to přečetla v poho pár chyb nevadí ne??:-)

Re: smečka

Napsal Bílí tesák e-mail 21.3.08 09:46

Nazgrel: No to jen fantazie víš?
Mysak: Tu knihu nemáme a nevím kde jí sehnat
Štěně: Fantazie :-)
pampeliška: Pravopis mi opravdu nejde! Z Češtiny mám většino 2-3 a jedničky občas mno :D
Aril: Já vim když píšu text tak si tý chyby nevšimnu no... Je to holt tak...

Re: smečka

Napsal Faira e-mail 16.1.08 16:39

Mno tak pravopis teda hrůza! Na tom by chtělo zapracovat především. Neříkám když se ti tam jedna dvě chibičky připletou ale takhle. Musím dát za pravdu Nazgrelovi ale zase jak říká Štěně je to úvaha. Jak říká Panpeliška nedá se to skoro číst, např. se ti tam opakujou slova nebo písmena (ppár,nový vůdce noví vůdci smečky).No a taky mě dostalo- i s vůdcemi smečky, nemělo by být i s vůdci. No doufám že ti můj šíleně dlouhej komentář nebude vadit a nic z toho nemyslim ve zlim. Prostě mam dneska takovou náladu :-)

Re: smečka

Napsal Wolfik e-mail 4.1.08 22:41

No jako teda nefím... Je vidět, že je to opravdu jen tvoje představa, ale pravopis teda taky nefím... To se ani nedá pořádně číst! :-) ale myslim to v dobrém :D

Re: smečka

Napsal Štěně e-mail 17.10.07 22:15

Ale vždyť hned v úvodu píše, že je to jen její představa jak by smečka MOHLA fungovat a nijak se neodvolává na skutečnost;-).
Jen by možná bylo fajn, kdyby si trošku ohlídala pravopis...

Re: smečka

Napsal Mysak e-mail 10.10.07 20:33

A zili spolu stastne az do smrti, konec pohadky.... Tak ve smecce je to trochu jinak. Vlci par od smecky se odpoji jen tehdy, kdyz je v okoli dostatek potravy a dostatek volneho teritoria ve kterem by mohly danou potravu lovit. Jinak zustavaji se smeckou. Zkus si precist knizku Vlci, spisovatel (biolog a kynolog) Farley Mowat. Myslim, ze se Ti bude velmi dobre cist.

Re: smečka

Napsal Nazgrel e-mail 6.9.07 15:18

Eh, krásná úvaha.. Ale víš jak vůbec funguje DOOPRAVDY hierarchie a společenské chování ve vlčí smečce?

Nový komentář