Vlčí svět - www.vlci.info

Texty - Generace vlčích dětí?

ŽánrOstatní
AutorAlfa Toshimo
Zveřejněno25.1.12 17:23

Opět jsem si nastavila nový bojový úkol. A to jest - vyplnit prázdné pole pod nadpisem "text" Hm, jak to dopadlo? Haluzně..

Smysl článků není úplně jasný. Ale já ho přesto píšu. Protože tohle místo je ideální. Nikdo text nebude hodnotit hvězdičkami, nanejvíš napíše kousavé komentáře. Upřímně, nedivila bych se tomu. I já jsem taková...^^
No, ale pojďme se přesunou k pravému psaní článku. Tématika je vlčí, samosebou. Zajímala by mě odpověď na jednu záludnou otázku. A to jest, proč najednou vypuklo vlčí šílenství..Na internetu koluje nespočet vlčích RPG her. (co si budeme povídat, většina z nich stojí za starou bačkoru) ale některé jsou dobré a na nich se příjemně hraje. Ale to jsem trochu odbočili..Kde se vzala tu ze vzala skupina šílených lidí co má ráda vlky. A tak skupina pomalu vzrostla. Ptám se vás, jak to? Vlci už od starověku dostali nálepku zlých a nelítostných predátorů jejichž cíl je jedině zabíjení. Tak jak je možné že najednou se dnešní mládež rozhodla vlky uctívat téměř jako bohy? Není na tom nic zlého. Právě naopak. Je to velice dobře. A já doufám, že oblíbenost a momentální vlčí popularita přinese tomuto mizejícímu druhu novou naději a lidi kteří teď vlky milují, za deset let jen nemávnou rukou a neřeknou. ,,Ať si vymřou co je mi po nich?" Doufám, že lidi je bou nosit ve svých srdcích jako s cela normální tvory co mají právo tu žít a budou s nima žít v míru. Je tohle nová naděje pro vlky? Já doufám že ano. Ale možná že šťastné konce jsou jen v pohádkách, s stejně jako jednorožci, draci, elfové, a kentauři. Lidi tak snadno zapomínají..Zapomenou i na tvora který je doprovázel jejich dětstvím?

Komentáře k textu

V tématu nejsou žádné příspěvky

Nový komentář