Vlčí svět - www.vlci.info

Diskusní fórum - Výzkum vlků

Re: Výzkum vlků

Napsal wolf hamfri e-mail 2.2.12 19:11

podla mňa taki zli ludia su v šade aj v mesťe aj na ďedine.

Re: Výzkum vlků

Napsal Barbie 17.1.12 14:29

Já se ptám proto, protože nechci zvířata zabíjet a ani nechci aby kvůli mě byli zabíjeni. Proto přemýšlím nad vegetariánstvím.

Re: Výzkum vlků

Napsal Haimi e-mail (web) 13.1.12 07:05

Dobré, život je plný nedorozumění. A vegetariánka nejsem. Zastávám názor, že když zvíře netrpělo a před smrtí mohlo spokojeně žít, tak to maso není špatné.

Re: Výzkum vlků

Napsal Barbie 12.1.12 19:18

Tak se omlouvám Haimi. Ještě bych se chtěla zeptat. Jsi vegetariánka?

Re: Výzkum vlků

Napsal Haimi e-mail (web) 11.1.12 15:26

Mimochodem, příspěvek, kvůli kterému se tu hádáme patří k tématu "Založení vlčí obory". Netuším, jakým způsobem se dostal sem. Nejspíš jsem se nějak překlikla.

Re: Výzkum vlků

Napsal Haimi e-mail (web) 11.1.12 15:23

Ascii Wolf - Možná máš pravdu, ale přece jen, lidé z města si cení většinou spíše obchodů s oblečením, než nějakých zvířat. Abych ale nestála jen za "vesničany", musím říct, že všude se najde od každého blbce trochu, kdybych to měla říct takhle. I vesničané loví a zabíjí.

Barbie - Nenadávám ti, jen ti slušně vyjadřuji svůj názor. Nechápu, proč si to vztahuješ na sebe. O tobě tam nepadlo slovo, jen jsem se tě slušně ptala, jestli to myslíš vážně. Soudě podle stylu vyjadřování, urážení se a přezdívky, jsi zřejmě ještě malá na to, aby jsi to pochopila a tak se budu snažit psát jasněji. Mimochodem, nejsem z vesnice jako takové, spíše z obce. Často bývám u babičky na dědině. Do lesa vlky střílet nechodím, jelikož tam za jedno nejsou a za druhé, nezabíjím zvířata ;). Takže pokud jsi větou "Takový hajzlové jsou na vesnici jak psal Asciiwolf, kde žiješ nejspíš ty!" měla na mysli, že bych snad ty vlky šla zamordovat já, tak do toho zapoj hlavu. Nervala bych se jinak všude o uznání existence zvířat. Jak říkám, ani mimo město to není dokonalé, ale alespoň by se tam ti vlci nezadusili smogem.

Re: Barbie

Napsal AsciiWolf e-mail 10.1.12 15:20

Haimi nejspíš neměla na mysli tebe, ani lidi podobné...
Jinak, hajzlové (s prominutím) se dají nalézt všude. Ve městech se zase vyskytuje hojný počet travičů a podobných "jedinců". :-/

Re: Výzkum vlků

Napsal Barbie 9.1.12 21:29

Tak ty mi tady nenadávej, sem sice z města ale proč bych je měla chtět postřílet. Takový hajzlové jsou na vesnici jak psal Asciiwolf, kde žiješ nejspíš ty!

Re: Haimi

Napsal AsciiWolf e-mail 9.1.12 12:43

>Pak by to měli městští pitomci blíže, až je tam pojedou postřílet ;).
Dle mých zkušeností je nejvíce takovýchto pitomců z vesnic, ne z měst...

Re: Výzkum vlků

Napsal Haimi e-mail (web) 9.1.12 12:06

Jsem pro založení něčeho takového, ale nemyslím si, že to tady vymyslíme v diskusi a najednou to vyroste a vykouzlí se tam vlci. Jsou důležité finance. Moje rada je, aby jste si nejdříve našli někoho, kdo vás bude sponzorovat. Taky s tím musíte pověřit jednotlivce, nebo skupinu lidí s jediným záměrem. Vyřídit to a zrealizovat to. Cením si vaší snahy, ale nejsem si jistá výsledkem.

Barbie: Proboha, raději se nevyjadřuj. Je jasné, že se vlci nesmí krmit, ale nejsem si jistá, jestli opravdu myslíš vážně poblíž Prahy. Rovnou uprostřed města, ne? Pak by to měli městští pitomci blíže, až je tam pojedou postřílet ;).

Re: Výzkum vlků

Napsal Barbie 5.1.12 19:54

Já taky nevím co za vejšku budu studovat ale pak chci taky pracovat něco jako s vyskumem vlku nebo tak něco. musi to bejt super prace s vlky. Jenom nevim jestli těch 20km zvladnu, ale časem snad jo.

Re: Výzkum vlků

Napsal Lenka e-mail 20.10.11 17:42

Ak by to tu nebodaj niekoho oslovilo a chcel vedieť o čom naozaj je monitoring vlkov, v januári a februári 2012 sa budú na Liptove (Vysoké aj Nízke Tatry) sčítavať veľké šelmy. Je to vhodné len pre fyzicky zdatných jedincov, schopných denne našliapať 20 km na snežniciach alebo skialpových pásoch v horskom teréne a zimnom lese.
Tu je link:
www.medvede.sk/nove/...

Re: Výzkum vlků

Napsal ShadowWolf (web) 28.4.11 00:14

Zkus vlčí hlídky, které každoročně přádá hnutí DUHA.
Pokud se ovšem chceš zabývat vlky na profesionální úrovni, můžeš zkusit studium některé z vysokých škol s tímto zaměřením (PřF UK, zemědělská univerzita, atd...)
A vzdělání? Samozřejmě čím vyšší, tím lépe :-)

Výzkum vlků

Napsal Wolfie e-mail 27.4.11 22:51

Všem přeju dobrý den. Chtěla bych se zeptat jestli někdo nevíte jak se dostat k pozorování a výzkumu vlků? Co je k tomu potřeba (jaká škola, vzdělání), kam jít atd? Děkuju za každou odpověď.

Nový komentář

Příspěvky porušující zákony ČR, příspěvky vulgární nebo přesahující hranice slušného chování či nesouvisející s tématem budou smazány