Vlčí svět - www.vlci.info

Diskusní fórum - Vlk samotář

Re: Vlk samotář

Napsal Černá vlčice 3.3.14 13:19

Vlk samotář je velmi zajímaví. A je zajímaví i proto že má jen sám sebe nemá Rodinu prostě má jen sám sebe to mě na nich velmi zajímá.

Re: Vlk samotář

Napsal Wolf Man 2.3.14 19:08

Vlku, proč myslíš, že se vlci množí rychleji než lidé? I když některé příspěvky tady tomu napovídají. Když tu někdo píše, že na Slovensku žije bez mála jen 200 vlků a ročně se jich tam uloví i více jak stovka, tak některá čísla asi nebudou pravdivá.

Re: Vlk samotář

Napsal VLK e-mail 3.2.08 03:07

Mluvme o vlcích jako takovích, o srovnání mezi lidmi a vlky, já osobně si myslím že vlci jsou čistší rasa jak lidé, pokud se nedorozumí mezi sebou, tak si to i mezi sebou vyřídí a nepotřebují žádné soudce.
VLCI byli, jsou a budou bohužel od lidí kteří se sami zahubí a ani nebude muset zasáhnout příroda.
Vražd, sebevražd, jiných smrtelných zavinění jako jsou npř. dopravní nehody, pády letadel a jiné jich je tolik že i kdyby každý druhý VLK si měl vyřídit účet se svou smečkou, tak se nevyhubí protože se množí rychleji a ve větším měřítku než lidé a ke všemu mají větší pud sebezáchovy než lidé. A přiznejme si že si mi lidé čím dál víc navzájem překážíme.

Vlk samotář

Napsal VLK e-mail 3.2.08 02:46

Vlk je zvíře milé a nebojácné, je smířené se svím osudem a pokud se ho smečka zbaví pak je schopný tuto smečku napadnout a zničit. Vlk sám od sebe se nesnaží smečku opustit pokud není nemocný, ale stává se stejně jako u lidí že ho smečka vyloučí, a pak se stane to že může napadnou svou smečku která ho vyloučila. V tom případě protéká zbytečná krev a nikdo tomu nedokáže zabránit. Je to život a o životě rozhoduje zas jen život nebo resp. SMRT

Nový komentář

Příspěvky porušující zákony ČR, příspěvky vulgární nebo přesahující hranice slušného chování či nesouvisející s tématem budou smazány