Vlčí svět - www.vlci.info

Diskusní fórum - Vlk pod Kunetickou Horou

Re: Vlk pod Kunetickou Horou

Napsal Černá vlčice 4.3.14 08:01

No mě osud toho vlka velmi zajímá anno a i kdyby to byl československý vlčák neměli by jse k němu takto chovat.

Re: Vlk pod Kunetickou Horou

Napsal Undertaker e-mail 23.9.09 22:42

Jak už jsem psal v kopii, byl jsem tam a dingo je ve skutečnosti nějaký honácký pes, který ale nemá moc chuť do práce... čubina bývá prý i puštěná volně a do kotce se vrací ráda na noc. Stejně tak je to i s kočkou (černá "kočka divoká" pobaví) Kotec je větší než můj (3x2m) a pes je krmen svědomitě... je ale dost aktivní a běhá u koní třeba i 40km denně, takže prostě nepřibírá, ikdyž podle slov majitele žere jak zjednanej. Dle mého se ten pes má líp než kdy dřív, pán má zvířata moc rád, ale má jich tam moc, takže na psa není až tolik času kolik by si představoval.

Re: Vlk pod Kunetickou Horou

Napsal Undertaker e-mail 15.9.09 00:45

Zkusím se tam zajet podívat a nafotit Kdyby někdo poslal link kde přesně na mapě to je, bylo by to jednodušší. Bude to určitě ČVčko, ale nikdy jsem si ho tam nevšiml. Rád mu pomůžu, pokud to půjde.

Re: Vlk pod Kunetickou Horou

Napsal Hanka 14.9.09 08:10

To znamená, že ten pejsek musí mít nějakého chovatele. Ne majitele. A pokud je chovatel takový jako má být, tak svoje štěně trápit nenechá. Já bych tedy nenechala.Ale jet tak daleko si jej vyfotit nepojedu. Proto jsem myslela, že sem někdo jeho fotky hodí. Ale kvalitní fotky. Z těch se aspoň přibližně dá poznat z jaké je rodiny, tzn. od koho by teoreticky mohl být (samozřejmě ne vždy se to povede). Ale pomáhat takhle- bez jakýchkoliv informací- to nejde.

Re: Vlk pod Kunetickou Horou

Napsal anna e-mail 10.9.09 19:00

jee dekuju moc za odpoved uz sem ani nedoufala, ze to nekoho zajima-je mi lito ale foto nemam a myslim ze z fotky se toho moc poznat neda...neco zkusit s klubem??to unamena nejak mu pomoct??

Re: Vlk pod Kunetickou Horou

Napsal Hanka 28.8.09 13:33

A můžete sem hodit fotografii toho "vlka"? pokud je to opravdu čsv, tak bychom mohli něco zkusit s klubem.....Ale takhle opravdu nevím. Já jsem tam nebyla, takže nemůžu soudit.

Re: Vlk pod Kunetickou Horou

Napsal Lenka 26.8.09 22:07

Dobrý den,
zvíře o kterém mluvíte bude s největší pravděpodobností československý vlčák. Bohužel jsem ho také viděla a je pravda, že žije v dost ubohých podmínkách...

Vlk pod Kunetickou Horou

Napsal anna e-mail 6.8.09 12:27

dobry den,nevim jestli je uplne spravne psat sem,ale jelikoz nic jineho me nenapada tak to udelam. Ve vychodnich Čechach u hradu Kuneticka Hora je spoustu zvirat jako atrakce pro lidi. Uznavam ze o bizony,kone, kravy atd..je tam postarano asi dobre alespon ja jako laik to nepoznam-ale na tkz."RANČI" maji i dinga a kočku divokou a také VLKA OBECNÉHO-ten vlk je sam v kleci(nevim presne velikost-ale velkou bych ji urcite nenazvala),ta klec je u silnice, kde neustale jezdi auta,jak je to s jidlem nevim. Mozna,ze prehanim, ale jestli majitele predpokladaji, ze z jejich ranci by clovek mel odejit potesen tak u me se jim to opravdu nepovedlo. Jen mi ho je lito(je mi lito i tý kočky a dinga,ale to sem nepatri). Budu velmi rada pokud nekoho osud toho VLKA zaujme. diky

Nový komentář

Příspěvky porušující zákony ČR, příspěvky vulgární nebo přesahující hranice slušného chování či nesouvisející s tématem budou smazány