Vlčí svět - www.vlci.info

Diskusní fórum - vlk je můj přítel

Re: vlk je můj přítel

Napsal Chriss 13.10.14 20:52

Nevim proc se tady smejete cerne vlcici. Ze ji je 10 to prece nevadi podle toho co tady pise tak vlky miluje stejne jako ja a proto ji mam rada.

Re: vlk je můj přítel

Napsal Houkou e-mail 3.10.14 11:57

Černá vlčice, strašne ma vie pobaviť ako tu komentuješ že máš doma polovlka. S prepáčením, neuraz sa ale je to uplna somarina, ak by si mala polovlka, otec alebo matka by musel byť vlka, pravdepodobne mas doma len československého ovčiaka alebo sarlosovho vlčiaka (sk.wikipedia.org/wik...)
tieto plemená sa natolko podobaju vlkom že ich bežný človek nemusí rozpoznať, preto sa používaju aj pri filmoch :) ale polovlk to už dávno nieje, kedže sa už roky pária medzi sebou. :) A dalšia vec, to že nemá rád vodítko a neni skrotený a rád loví zver...:D môj nemecký ovčiak aj kokeršpaniel tiež radi lovia zver a niesu to polovlci ani vlci a od vlkov už maju daleko. Pes/vlk je temperamentné zviera ktore rado loví zver, ide len o to že keby toho psa dobre vychováš, zvykne si na vodítko, niektore psy horšie niektoré lepšie tak isto, keby ho cvičíš a vieš presne ako na to, tvoj pes poslúcha ako hodinky a kludne by si s ním mohla spraviť skúšku :) takže na 99% nemáš doma polovlka :D a odôvodnenie ktoré si udala len značí o tom že je skôr nevychovaný a zdivočelí a nie o tom že by to bol vlk :)

Re: vlk je můj přítel

Napsal huskoun 3.10.14 10:27

Zmíněná je jakási slěcna ze základní školy s velmi přebujelou fantazii...

Re: vlk je můj přítel

Napsal DarkWolf 1.10.14 20:19

Nevím kolik toho Černá Vlčice ví o vlcích, ale podle mě tu jen dělá machra přes vlky a přitom o nich ví uplný kuloví! Zatím jsem se z jejich příspěvků nedozvěděl nic, co by mě přesvědčilo o opaku.

Re: vlk je můj přítel

Napsal huskoun 28.8.14 11:09

20 let se nedožívaj ani v ZOO. Normálně divoce žijící tak nanejvýše 10-13 let.

Re: vlk je můj přítel

Napsal Hanicka 3.8.14 18:46

Ahoj černa vlčice. me je taky 10let ale nevim toho o vlkach tolik jako ty.Taky bych se toho chtěla o vlkach hodně dozvědět mam je moc rada

Re: vlk je můj přítel

Napsal wolf Knidht e-mail 2.6.14 19:52

Řekl bych že záleží na druhu vlka ne ?

Re: vlk je můj přítel

Napsal Černá vlčice 2.6.14 15:10

Vlk se dožívá daleko víc než pes wolf knighte vlk se dožívá až 20 let.

Re: vlk je můj přítel

Napsal wolf Knight e-mail 20.5.14 19:53

Vlk se dožívá stejně jako pes. Mezi nimi není moc velký rozdíl až na to že vlk neštěká.

Re: vlk je můj přítel

Napsal Karolina e-mail (web) 20.5.14 16:54

Dobrý den měla bych menší dotaz kolik let se maximalně může dožít vlk ???? předem děkuji za odpověd

Re: vlk je můj přítel

Napsal Ája 19.5.14 20:12

Vlk nejlepší přítel člověka ;)

Re: vlk je můj přítel

Napsal wolf Knidht e-mail 14.5.14 20:19

No jasně huskoune ale řekl bych že dost lidí co tu je vlky zná dost dobře a že spousta z nich už se vzdělávat o vlcích nemusí ale máš pravdu člověk se učí celý život.

Re: vlk je můj přítel

Napsal huskoun 14.5.14 18:27

to že milujete vlky je chválihodné...ale chtělo byto také se i vzdělávat o nich. Dokumentů a literatury je zpousta...namísto toho fantazírování...nemyslíte?

Re: vlk je můj přítel

Napsal Chriss 11.5.14 19:17

Ahojte lidicky jsem rada ze jsem nasla tahle stranky a ze mame spolecne nejoblibenejsi zvire vlka. A ze jsou tu sami mlady ktery se nepivisujou nad nama jako v jinych diskuzich. Me je 13. Nemate na FB skupinu? bych se pripojila :-)

Re: vlk je můj přítel

Napsal Černá vlčice 23.3.14 13:52

Já jsem eště mladší než ty mě je 10 a až za rok 11.

Re: vlk je můj přítel

Napsal Anet 20.3.14 19:32

Ahoj černá vlčice. To já taky ještě dospělá nejsem ale těším se až budu a budu si moct pořídit co chci třeba taky vlka nebo taky polovlka jako máš ty. Mě bude 12 a kolik je tobě?

Re: vlk je můj přítel

Napsal Černá vlčice 4.3.14 07:56

Ahoj Anet můj polo vlk není až tak ochočený a moc mě teda neposlouchá a když s ním jdu na procházku a on chce jít někam jinam než jdu já tak mě začne kousat do ruky. Takže moc ochočený není. A můžu tě upozornit že dospělá opravdu eště nejsem.

Re: vlk je můj přítel

Napsal Anet 1.3.14 19:25

Ahoj Černá vlčice, to je super ze mas doma polovlka to já bych taky chtěla mít vlka nebo aspoň polovlka. Ale ty seš asi už dospělá tak si můžeš koupit co chceš,ale mě by to rodiče nedovolili. Koukam ze jsi tu hodně aktivní asi vlkum i dost rozumis. A ten tvuj polovlk je ochočeny a posloucha tě?

Re: vlk je můj přítel

Napsal Černá vlčice 28.2.14 15:20

Anet naprosto s tebou souhlasím a já jse můžu potkat s vlkem protože mám doma polo vlka a ten je možná víc vlk než pes.

Re: vlk je můj přítel

Napsal Anet 27.2.14 19:21

Ahoj lidičky! jsem ráda že je tu tolik lidí který mají rádi vlky jako já. Ve skutečnosti sem je viděla zatim jen v zoo ale jsou užasny. Ale jak pišete všechny zviřata jsou krasny a taky nenavidim lidi za to co dělaj zvířatum.

1 2 >>

Nový komentář

Příspěvky porušující zákony ČR, příspěvky vulgární nebo přesahující hranice slušného chování či nesouvisející s tématem budou smazány