Vlčí svět - www.vlci.info

Diskusní fórum - Vlci v Bojnické Zoo

Re: Vlci v Bojnické Zoo

Napsal Lucia e-mail 17.7.10 21:50

Tak já už navštívila bezpočet zoo a musím říct, že Bojnická je podle mého nej, má teď úplně jiný výzor a vlčí "klícka" je perfektní na facebooku je fotografie Matsiho, jak sem sama pro sebe vlčka nazvala. Byl to první vlček terého sem v živote hladila a mněla sem u něj krátkou přednášku na tému: "A to se enbojíte že vám ukousne ruku děvenko?" Škoda jen že teď tam už nemá pletívo ale sklo, no je to opravdu hezky udělané.

Re: Vlci v Bojnické Zoo

Napsal sima 25.8.08 12:15

Já nevím jak te´d,ale kdysi jsem byl v bojnické ZOO a to byl děs,všude zanedbanost a bordel,bylo mě zvířat moc líto a návštěvníků vlastně potažmo taky.Vím je o to kč,ale to základní by se dalo zvládnout i bez velkých sum,aspoń to tam řádně uklidit a "pročistit" areál od zbytečných věcí a nahradit je funkčními pro zvířata hlavně.Třeba se to tam zlepšilo,nevím je to už fakt dávno.

Re: Vlci v Bojnické Zoo

Napsal Wahya e-mail 24.8.08 14:15

Zlatá zoo Praha. Ideální to tam nikdy nebude, ale ve srovnání s jinými zoo je stejně bezkonkurenční. Navíc i průvodci jsou dobře informovaní a bojují za naši věc. Teď nedávno jsem poslouchala jedno představování vlků a i když objem informací o vlcích v mojí hlavě je dalo by se říci nadprůměrný, fakt mě překvapili. Jsou to machři. :)

Vlci v Bojnické Zoo

Napsal luky e-mail 13.8.08 23:14

Tak jsem po čase navštívil Bojnickou Zoo v naději, že se pokochám na vlcích. Byl jsem krutě zklamán. Chudáky dva vlky jsem našel jen proto, že jsem věděl, kde hledat. Jejich výběh se mění, je v rekonstrukci, stávající výběh je neoznačen, vzdálen od chodníku tak, že normální člověk nemá šanci tyto krasavce zahlédnout. No bordel, nepořádek, staveniště, natažené plastové pásky, a kdesi v dáli, ve stínu lesa návštěvníky zoo s vysmátou tlamou sleduje vlk. Ano, měl vysmátou tlamu a to mě rozradostnilo. Alespoň něco. :-)

Nový komentář

Příspěvky porušující zákony ČR, příspěvky vulgární nebo přesahující hranice slušného chování či nesouvisející s tématem budou smazány