Vlčí svět - www.vlci.info

Diskusní fórum - uzitok z vlkov

Re: uzitok z vlkov

Napsal Martes 7.2.12 18:30

No právě, kde má vlk v takto narušené krajině najít životní prostor. To mě pak může prcek vzít, když někdo říká: "Příroda si poradí, tak do ní nezasahujme." A myslí si, že když žije ve městě, nebo si jede jen o víkendu zalyžovat, tak do ní nezasahuje.

Re: uzitok z vlkov

Napsal wolf hanfri e-mail 7.2.12 18:07

Kebi len mesta aj dedini sa stale zvečuju velke tažbi robia drevarenske spoločnosťi dreva, stoho znikaju holo virubi daž potom splavi dobru zivnu podu na takich miestach nič nerastie a potom sa čudujme že znikaju zaplavi po dedinach ked všetka voda z brehov naras stečie dolu lebo podu nema čo pokope držat. Kde niet lesa niet potravy pre vlki nečudo ze sa nam prechadzaju po dedinách či dokoncs aj v mesťe ved koniec koncov ničime nim ich prirodzeny domov.

Re: uzitok z vlkov

Napsal Martes 6.2.12 21:28

Ale člověk zasahuje. A ne jenom lovem. Města se rozrůstají, výstavba se rozšiřuje, silnic přibývá, doprava houstne, hory jsou plné turistů, krajina se mění důsledkem intenzivního zemědělství. Nebo máš na mysli ještě jiný bod, kdž píšeš, že by člověk neměl do přírody zasahovat?

oprava

Napsal wolf hanfri e-mail 3.2.12 09:04

Vlk je dvoležite zviera a velmi potrebne pre prirodu pomaha udrža zdravu populáciu zveri, zdravom stave ale aj primerani počet abi sa nepremnozila.Aj ked sa človek už davno snaži zasahovat do prirodi a tak umelo upraviť si ju podla seba čo nieje spravňe priroda už davno aj beznas fungovala. Abolo všetko v poriadku kim človek nezačal zasahovať.

uzitok z vlkov

Napsal volf hanfri e-mail 3.2.12 08:53

Vlk je dvoležite zviera a velmi potrebne pre prirodu pomaha udrža zdravu populáciu zveri zdravom stave ale aj primerani počet abi sa nepremnozila.Aj ked sa človek už davno snaži zasahovat do prirodi a tak umelo upraviť si ju podla seba čo nieje spravňe prieoda už davno aj beznas fungovala. Abolo všetko v poriadku kim človek nezačal zasahovať.

Nový komentář

Příspěvky porušující zákony ČR, příspěvky vulgární nebo přesahující hranice slušného chování či nesouvisející s tématem budou smazány