Vlčí svět - www.vlci.info

Diskusní fórum - pytláctví

Re: pytláctví

Napsal Černá vlčice 23.2.14 07:40

Jo máš naprostou pravdu Nicoll.

Re: pytláctví

Napsal Nicoll 22.2.14 19:11

JO TO JA TAKY JSOU TO FAKT ZRUDY. UZ JSEM TO TU JEDNOU PSALA ZE BYCH RADSI VIDELA MRTVIHO CLOVEKA NEZ VLKA PAC MAM VLKY MEGA MOOOOOC RADA!!!!!!!!!! fAK BY SE ULEVILO PRIRODE KDYBY TU BYLO O PULKU LIDI MIN A HLAVNE ABY TU ZUSTALI JEN LIDI KTERI PREMISLEJI JAKO MI

Re: pytláctví

Napsal Černá vlčice 21.2.14 19:05

Nejradši by jsem zabila každého pitláka na světě.

Re: pytláctví

Napsal luky e-mail 21.7.08 19:59

Je to tak, ať "krokoši," či například žraloci. Rakovinu vůbec neznají. Snad proto, že jsou na Zemi od druhohor, člověk je zde jen pár okamžiků. I ten pes má lepší imunitní systém, než člověk.

Re: pytláctví

Napsal Wahya e-mail 21.7.08 10:57

Upřímně ten lék ani hledat nehodlám. Kdyby se ukázalo, že nějaká živá jednotka tohle dokáže, znamenalo by to konec její existence, jen by se po ní zaprášilo a to nepřipustím. Je jen zázrak, že neprobíhá rozsáhlý celosvětový výzkum např. krokodýlího proteinu, který kdyby se správně (teda jak pro koho) využil, znamenal by pro lidi železobetonovou imunitu. Krokodýli mají protilátky , o kterých se nám ani nesnilo. Ještě, že jsou chránění a najdou se lidé, co umí zadržet vymasakrování těchto živočichů. Každopádně kdybych ten lék našla, udělám to, jak jsi řekl. Uschovám jej jako kámen mudrců. Vypadá to sobecky, ale lidé si za rakovinu můžou sami, ať si jí taky vyléčí. Navíc ten lék asi stejně nenajdu. :) Ta pravděpodobnost je mizivá.

Re: pytláctví

Napsal luky e-mail 20.7.08 21:24

Proboha Wahyo, pokud by jsi opravdu našla někde "v pralese" univerzální lék na rakovinu, střež to jako nejsvětější tajemství a nemluv o tom opravdu nikomu! Pokud se to dozví svět, na tvůj další život nevsázím ani bůra. Víš o kolik zisku by jsi připravila farmaceutické koncerny? Myslíš si, že by se jim to líbilo? Rakovina má milá, ať se to komu líbí, či ne, ať si říká,co chce, je obrovským, hýčkaným byznysem.

Re: pytláctví

Napsal Wahya e-mail 19.7.08 22:51

tak nevim: Na to bych vážně ráda reagovala...To jsi trochu mimo ne? :) O lásce a míru tady řeč nebyla. Utopie je stejný nesmysl jako vláda světu. Asi sis nevšiml, že jsme se pozastavovali spíše nad tím, jak se svět mění k horšímu aniž by se to dalo zvrátit. Za to, co jsme provedli, poneseme následky. To, že by světu bylo lépe bez nás, snad zpochybňovat nebudeš, jen mě zaráží, že se lidí tak trochu zastáváš. Už jen díky tomu, že jsi tady, na stránce o vlcích, bys měl otevřít oči a uvědomit si, co lidé dělají například vlkům - bezdůvodné hubení díky komlexům a egu a to je jen jedna kapka v moři. Taky jsem tak nějak nepochopila to s těmi výpary. Většina lidí, co vystupuje se svými nevraživými názory vůči současnosti totiž něco dělá. Nevím, jestli jsi tím snad narážel na nás, že jsme se tady dohadovali o zkáze ke které spějeme, ale osobně nehodlám sedět se založenýma rukama. To je taky důvod proč od civilizace neuteču, z boje neutíkám! Nejen, že bych potřebovala do začátku nějaké prostředky, které nemám, ale taky hodlám pro tuhle planetu něco vykonat, respektive zasvětit přírodě svůj život. Nehodlám si naivně myslet, že pojedu do pralesa, objevím tam nové druhy motýlů a najdu lék na rakovinu v pletivu neznámé rostliny, ale chci přimět ostatní, aby přestali od přírody jen brát, ale začali taky něco vynakládat. Nehodlám se přivazovat k Temelínu, tím se nic změnit nedá, chci jen lidi něčemu naučit, chci, aby věděli, co příroda dokáže, aby ji obdivovali a věnovali se jí. To je můj úkol, víc nechci.

Re: pytláctví

Napsal tak nevim 18.7.08 14:17

ahoj Tak při čtení vašich příspěvků mě napadá tolik věcí, které bych vám chtěl říci, že se mi nechce to všechno vypisovat. Jako neznamenáto negativní věci. Dá se o tom dlouho diskutovat. Jenom chci říct, že tam, kde je to dokonalý se to jmenuje ráj-a tzn. nemůžeme přece chtít, aby lidé žili v bezmezné lásce a míru a pomáhali si- tak to nechodí ani u zvířat.A navíc je spoustu lidí,kteří přírodě pomáhají a nesedí doma u netu a nadávají, že jim pod oknem smrdí výpary z aut a továren. Každý člověk je originál a každý má své vlastnosti. Někdo miluje bílou čokoládu jiný hořkou někdo žádnou. Jo a jeětě něco, kdy bysme se teď vrátili všichni "na stromy" nemyslím, že by to mělo pozitivní dopad na přírodu. MOžná až za čas. A tak bych mohl pokračovat dál. Jo a Wahyo mám pro tebe tip když chceš žít bez lidí někde daleko od civilizace - i když to mu nevěříš jsou jeětě neosídlené kraje Země-tak pokud bys opravdu chtěla tak odejdeš od lidí. No říkám nechcci strávit den na netu tak tady ty svoje ideje ukončím.Mějte se fajn a moc mě nestírejte dík :)

Re: pytláctví

Napsal Wahya e-mail 16.7.08 21:19

S tím se setkávám neustále. Lidé si při slově duchovno vybaví podvodnici s křišťálovou koulí a vnímají vše negativně. O karmě nic nevědí když skáčou z mostu, když na sebe vzájemně hází špínu, když páchají zločiny. Duše jim nic moc neříká, jen by byli rádi, aby žili věčně. K tomu jim je dobré ono duchovno, k vlastnímu prospěchu, k překlenutí strachu ze smrti.

Re: pytláctví

Napsal luky e-mail 11.7.08 08:52

Jsme technicky vyspělou civilizací. Bohužel technický pokrok silně předstihl duchovno. A v tom je problém.

Re: pytláctví

Napsal Wahya e-mail 10.7.08 16:08

S tím naprosto souhlasím, jenže se vždycky objeví nějaký bohatý blbeček, co se s nimi bude chtít vyfotit. Jako odměnu jim dá kokakolu a už to pojede. Osobně nepovažuji naši kulturu za vyspělou, jen za odchýlenou. Tolik jsme se odchýlili od přírody a jejích zákonů, že jsme se ocitli v úplně jiné rovině, kde jsme získali volnost. Tím, že jsme nemuseli respektovat přírodní rovnováhu a biodiverzitu a jen jsme využívali, co se využít dalo, jsme se dostali poněkud nečestně na vrchol potravního řetězce. Z lidí se stali uživatelé přírody a to, že byli kdysi také její součástí většina odmítá. Asi si myslí že nás sem vysadili mimozemšťané z jiné galaxie nebo jiný blábol. Země je jeden velký organismus a my jsme se v něm metastázovali jako rakovina.

Re: pytláctví

Napsal luky e-mail 10.7.08 12:25

Setkání vyspělé s méně vyspělou civilizací přináší vždy zkázu pro tu méně vyspělou. A nemusí jít přímo o vyvraždění. Méně vyspělá civilizace převezme od té druhé něco, s čím nebude umět zacházet, například alkohol, moderní zbraně. Výsledek na sebe nedá dlouho čekat, uchlastají se, vyvraždí se sami. Jinak vypadá kmenová šarvátka s luky a šípy, jinak s kulomety.
Pokud chceme zachránit poslední zbytky původní pralesní civilizace, nesmíme je vůbec kontaktovat!

Re: pytláctví

Napsal Wahya e-mail 9.7.08 19:34

Já přece osobně vyhlazovat nikoho nebudu, jen by mi ve vztahu k mé mizantropii nikdo nechyběl. Návrat na stromy možný sice není, ale byl by zdaleka tím nejekologičtějším řešením. Úsporně dokázaly žít všechny domorodé národy, které jsou spirituálně mnohem inteligentnější než lidé postmoderny. Jenže ne vždy vyhraje ten nejchytřejší že? My "kulturní" lidé jsme je vyhladili jako divochy. Pokud ještě nějaké zbytky nejinteligentnějších savců planety existují, jsou z nich frustrovaní alkoholici nebo spodina společnosti. My to nejsme, kdybychom byli nejinteligentnější, takhle bychom se nezachovali k vlastnímu druhu. Vlk vlka nevyužije a nezradí, nikdy.

Re: pytláctví

Napsal luky e-mail 9.7.08 12:02

Ty ses nějak rozjela, Wahyo. :-) Musím s tebou souhlasit jen částečně. Jakýkoliv fanatizmus je k ničemu, nic dobrého nikomu nepřinese. Je to vyzkoušené. Kdybych já byl Bohem a mohl rozhodovat o planetě Zemi, člověka bych určitě nevyhladil. Patří sem, je to výsledek evoluce stejně, jako každé jiné zvíře. Akorát se nám člověk kapánek přemnožil, zpychl, takže nějakou tu novou potopu světa bych na něj určitě seslal. :-)
Konzumní způsob života nadpoloviční většiny lidí "rozvinutého severu" mě také štve. Ale návrat "na stromy" prostě možný není. To by jsme spolu takto nemohli komunikovat, nikdy by jsme si své myšlenky nesdělili. A to by byla škoda, nemyslíš? Člověk je nejinteligentnější, nejvyspělejší savec na Zemi a podle toho by se měl konečně začít chovat. Být ostatním obyvatelům planety spíš partnerem, ochráncem a ne jen sprostým lovcem, exploatátorem.

Re: pytláctví

Napsal Wahya e-mail 9.7.08 11:28

Myslíš si, že se mi taková budoucnost líbí?! Ne, ne, rozhodně ne. Já jsem hluboce duševně spojená s přírodou a její utrpení je i moje. Čím víc se rozvine technika, tím rapidněji příroda bude umírat. Lidé mě nezajímají, kdyby všichni do jednoho měli vychcípat, neuronila bych ani slzu, ba naopak. Přírodě by to sice trvalo strašně dlouho, ale věřím, že by se alespoň částečně spravila. Nechápu ty konzumní chudáky, kteří si kupují každý měsíc nový mobil, novou konfekci nebo si pořídili domů robotického psa. Všechno, co je staré či přírodní, jim nevoní a potřebují jen zářit novotou. To je opravdu hloupé. Osobně bych si nejradši postavila dům na stromě někde daleko od civilizace a žila bych jen z toho, co už mám nebo z toho, co si vypěstuji. V přírodě je krása, ne v nejnovější japonské technice.

Re: pytláctví

Napsal luky e-mail 8.7.08 22:33

Nejde o tři hlavy. Jde o společnost, v jaké bude probíhat život lidí. Zjednodušeně řečeno, člověk nebude sám ani na hajzlu. Chceš to, Wahyo? Já ne. A jsem šťasten, že se tohoto pekla snad nedožiji. :-(

Re: pytláctví

Napsal Wahya e-mail 8.7.08 19:43

To asi hodně lidí... Genetik? Snad nebudou mít lidi tři hlavy?! :))) To by byl vážně konec . :))

Re: pytláctví

Napsal luky e-mail 8.7.08 08:12

...a zavládne totalita o jaké ani Stalin nesnil. Neměl totiž technické prostředky, které budou k dispozici.
Jeden český molekulární genetik řekl, že budoucnost lidstva je temná a on sám je šťasten, že se jí nedožije. Myslím si, že má pravdu. :-(

Re: pytláctví

Napsal Wahya e-mail 7.7.08 22:06

Přesně, jedna blbá genetická chyba a co to udělá. Ale víš co, zničíme se navzájem, lidé už dávno zničili emočně a duchovně nejvyspělejší civilizace a nadále v devastaci pokračují. Mýtus rádoby vyspělé kultury zdecimuje i poslední zbytky přírody v lidech, který se skrývá v "barbarských" národech. Za chvíli budeme mít všichni robotické psy, lékaři budou roboti, v laboratořích budou superpočítače obsluhované roboty, všichni budeme jíst umělé jídlo a stromy porostou ze zkumavek. To je vážně dobrá autoimunitní choroba, už teď z ní mám kopřivku.

Re: pytláctví

Napsal luky e-mail 7.7.08 21:28

Tak tak, Wahyo, nejsme v podstatě ničím. :-( Z vesmírného hlediska nepředstavuje lidská civilizace víc, než nějakou nebezpečnou infekci. :-)

1 2 >>

Nový komentář

Příspěvky porušující zákony ČR, příspěvky vulgární nebo přesahující hranice slušného chování či nesouvisející s tématem budou smazány