Vlčí svět - www.vlci.info

Diskusní fórum - pozorování vlků

Re:pozorování vlků

Napsal Alpha 10.12.04 18:30

honza: v podstate máš pravdu, ale ono mapovanie výskytu samozrejme prebieha, ale nie je to na úrovní beskýd, ešte to nie je ono

Re:pozorování vlků

Napsal Vlčica e-mail 9.12.04 10:19

Rada by som pozorovala vlčkov,ale u nás v NZ bohužial nežiju.škoda.Napriek tomu sa venujem jaguárom,vlčkom,medvedom tigrom a konom...

Re:pozorování vlků

Napsal honza 2.12.04 00:10

V beskydech jde samozřejmě taky hllavně o stopování.A co se týká výšší úrovně na Slovensku,tak pokud mi je známo,tak se takové velké mapování výskytu velkých šelem dlouho plánuje,ale skutek zatím utek!Nemýlím-li se?

Re:pozorování vlků

Napsal Alpha 30.11.04 09:30

Na Slovensku by si sa do takychto cinnosti mohla zapojit aj na vacsej urovni. Napr.: prebieha scitanie velkych seliem v paroch jeden polovnik, jeden ochranar, prebieha to vo vopred dohodnuty termin, ak chces vediet viac, mala by si sa obratit na blackwolfa, alebo Greyfura, ti ti o tom povedia viac. Ale to neprebieha na baze pozorovania zivych vlkov, ale scitavaju sa stopy, ktore za sebou zanechavaju...

Re:pozorování vlků

Napsal honza 25.11.04 23:29

pro vlčici:Nejde Ti poslat info na mejl.Dalas mi dobrou adresu?

Re:pozorování vlků

Napsal Vlčice 12.11.04 21:41

můj mail je erifli@tiscali.cz díky

Re:pozorování vlků

Napsal honza 9.11.04 11:19

pro vlčicu:máš mejl?

Re:pozorování vlků

Napsal honza 9.11.04 11:18

pro vlčici:Dám Ti vědět,až budou hlídky ve Vsetínských vrších,když si ze Zlína.

Re:pozorování vlků

Napsal honza 9.11.04 11:14

Čau Lucko,trochu znám Krnov,ale jeho okolí moc nee.Mám pocit,že někde tam u Vás byl před pár lety zabit vlk.Víš o tom? Takže i k Vám na krnovsko se občas zatoulají.

V Beskydech je setkání pravděpodobnější,zvláště v polských a slovenských.Musím Tě upozornit,že setkání s vlkem je vždy věc náhody i pro zkušené šelmaře.
Vlčí hlídky probíhají celou zimu,každý víkend,takže nemusíš jezdit na velké úvodní setkání.Stačí,když se mi ozveš,který víkend můžeš,a já Ti upřesním místo.Využíváme více chat. Nevím,kde studuješ,ale asi to máš do Beskyd celkem štreku.Takže je lepší,když přijedeš na více dní(víkend).Dozvíš se něco o stopách,o nás šelmařích,prochodíš nejmíň jeden pár bot a v budoucnu snad můžeš stopovat vlky u Vás za barákem.

Re:pozorování vlků

Napsal Vlčice 8.11.04 16:14

Já jsem ze Zlína. to uvedené datum mi moc nesedí tak dej kdyžtak vědět až půjdete zas díkas

Re:pozorování vlků

Napsal luciia e-mail 4.11.04 15:09

ahojky honzo, omlouvám se, že jsem se neozvala...pozvánku jsem si našla na www duhy. díky ti.pravda ale je, že studuji 2 vysoké školy a letos končím, takže mi moc času nezbývá a pravda taky je, že bych se práci v organizaci nemohla věnovat tak jak by se mělo a navíc jsem člověk, který se ne zrovna rád do organizačních aktivit zapojuje...no jo ta svoboda....:-)
Spíš bych jen tak vyrazila, nezávazně, prostě se toulat a koukat kolem sebe....

Jsem z Krnovska, znáš?
Měj se moc hezky a užívej krásného podzimu

Re:pozorování vlků

Napsal honza 1.11.04 17:30

vlčici:Tak se mrkni na hlavní stánku vlčího světa.Obdivuju Tvoji kuráž! Sice ještě člověčinu neochutnala,ale až bude mít pořádný hlad...Chystám se tam o víkendu 12.-14.11.

lucii:Z které části Slezka si?

Mějte se.

Re:pozorování vlků

Napsal Vlčice 31.10.04 19:13

Taky bych tu pozvánku brala a pumy se ani za mák nebojím :-) Můj mejl je erifli@tiscali.cz Dík

Re:pozorování vlků

Napsal luciia e-mail 18.10.04 09:43

HOnzovi:moc moc díky, určitě mrknu na stránky Duhy a jestli budeš mít čas a chuť, budu moc ráda, když mi pošleš další info i pozvánku do MOrávky. Jsem ze severní Moravy, resp. Slezska, takže budu o účasti na beskydském zavýjení uvažovat.Můj mejlík:lucie.motylova@email.cz

zatím čauky a krásný den

Re:pozorování vlků

Napsal honza 17.10.04 23:27

Doporučuji účast na III.beskydském zavýjení na Morávce(okr.Frýdek-Místek) 19.-21.11.Pokud chceš zaslat pozvánku,dej mi svůj i-mejl.Teď,dokud není sníh,se mnohem hůře hledají.Ale možná se stále zdržují v oblasti,kde dělali škody na ovcích v létě.To jsou ale lesy,kde pobývá obávaná "puma"!Tak pokud máš odvahu,můžem vyrazit kdykoliv.

Re:pozorování vlků

Napsal Vlčice 17.10.04 17:56

taky jsem už o tom uvažovala- Mrknout se do beskyd, ale bez těch co se vyznají tam asi nemáš šanci vlka potkat. Já bych ty další informace brala

Re:pozorování vlků

Napsal honza 13.10.04 22:23

Zdar Lucio,s tím,abych potkal vlka,chodim do Beskyd už několik let,leč zatím marně.No ale třeba budeš mít větší štěstí,to je potřeba nejvíc.Doporučuji Ti účest na tzv."Vlčích hlídkách",které organizuje Duha(www.hnutiduha.cz).Setkání nových členů je plánováno na listopad.Pokud máš zájem,můžu Ti dát další informace.

pozorování vlků

Napsal luciia e-mail 11.10.04 21:19

ahojte všichni milovníci vlků, moc by mě zajímalo, jestli se někdo z vás vypravuje pozorovat vlky u nás nebo na Slovensko.jak to probíhá? a vezmete mě s sebou??

Nový komentář

Příspěvky porušující zákony ČR, příspěvky vulgární nebo přesahující hranice slušného chování či nesouvisející s tématem budou smazány