Vlčí svět - www.vlci.info

Diskusní fórum - POZOR !!!POZOR!!!

Re:POZOR !!!POZOR!!!

Napsal Vlčica 21.5.06 15:00

Hanka:Však hej,to je už raz tak,ale musia byť ludia čo sa zaujimaju aj o iné plemená.
v podstate to máš jedno.Sviniari kupia blbým deckám,čo sa hadzali na zadok,že chcu psa a potom ho bez váhania vyhodia.Akože iný kokos!Však ja by som mala už také vyčitky svedomia,že by som nevedela spať!!!
U mna ešte žiadne zo zvierat neskončilo na ulici.
Treba to brať velmi vážne,lebo pes ti može uplne otočiť a zmeniť celý život.
Ale som rada,že sa zaujimaš o CSV.Však každý sa zaujima o niečo ine.nemožme predsa naraz chráni ť celý svet.Nato su tu aj iní dobrí:)Takže držím palčeky aby si čo najviac CSV zachránila.
PS:Pamatáš sa na tu diskusiu o modrookom vlkovi?Uvedomila som si,že som nesprávne reagovala a tak sa ti ospravedlnujem.Mam to v krvy,že chcem mať vždy pravdu.

Re:POZOR !!!POZOR!!!

Napsal Hanka 20.5.06 12:50

Ahoj, to víš, že čsv jsou mi bližší. V útulcích jsou stovky psů, možná že kníračáři pomáhají kníračům, na www.mushing.cz zase propagují husky, malamuty. Tak já se snažím zase čs. vlčákům pomoct. Není to až zas tak známé plemeno. Myslím, že o dalmatinka se zajímají (nebo by aspoň mohli) dalmatináři.

Re:POZOR !!!POZOR!!!

Napsal Vlčica 19.5.06 11:50

Stene:To zial neviem.
Ano,aj ja by som chcela zachrániť všetky psy.Teraz zrovna dalmatinku.
Hanka:Možno sa mýlim,ale nerobíš akési rozdiely medzi tými plemenami.Myslím si,že je jedno či to je cévečko alebo dalmatin!Ak som to zle pochopila tak prepáč,ale na mna to tak zaposobilo

Re:POZOR !!!POZOR!!!

Napsal Štěně 18.5.06 22:50

nejradši bych zachránila každého psa z útulku nebo záchytky:-/. ale a)domů se mi nevejdou, b)neměla bych na ně čas, c)můj pes by mi to nikdy neodpustil...
achjo...
proč je v karanténě?

Re:POZOR !!!POZOR!!!

Napsal Vlčica 25.4.06 09:59

Hanka:No jo jo jo...ja viem.Utulky su preplnené a zlá situacie je v každom.Ale zrovna chcem zachrániť tuto fenku.A myslím si,že medzi dalmatíncom a CSV sa nerobia rozdiely....

Re:POZOR !!!POZOR!!!

Napsal Hanka e-mail 21.4.06 09:34

A to si vlčica představ, že tady je jsou v útulcích stovky psů, kterým nemůžeme pomoct, protože máme malé zahrady a prázdné peněženky. Dokonce českoslovenští vlčáci, které nikdo nechce. Nechceš nějakého? Ne stránkách Svět čs. vlčáka jsou taky dospělá čévéčka k mání. To je teprv k naštvání.

POZOR !!!POZOR!!!

Napsal Vlčica 21.4.06 07:34

Velmi prosí o pomoc fenka dalmatínskeho psa!!!Je na Slovensku v karanténnej stanici.Pokial nebude čím skor adoptovaná,utratia ju!!!
Neváhajte ak máte zaujem alebo vaši známy!!!

Nový komentář

Příspěvky porušující zákony ČR, příspěvky vulgární nebo přesahující hranice slušného chování či nesouvisející s tématem budou smazány