Vlčí svět - www.vlci.info

Diskusní fórum - Polovník

Re:Polovník

Napsal Mato 3.3.06 23:12

Zaujimave... Nie celkom suhlasim s Vašimi príspevkami. Poznam vela polovnikov aj takych co este ani nevystrelili iba sa staraju o zver, ale aj ako ich nazyvate krvilacnymi zabijakmi. Bolhuzial tych prvých je menej.

Re:Polovník

Napsal šroub e-mail 11.1.06 00:04

Mě nejvíc fascinujete (vy polovnici) že střílíte děcka na sáňkách nebo na bobech, či na procházce s rodiči, nezabrání vám v tom ani to že jsou děti na oploceném pozemku doma.Nedávno jeden z vás střílel mímu kamošovy po psovy , když byl za plotem na dvorku a okolo pobíhali jeho dvě děcka. To je taky škodná? Jo když se postřílíte mezi sebou, to je jiná. To pak škodná loví škodnou. Vždycky pak s kamarádama bouchnem šampáňo že se opět podařila dobrá věc :-) Jen by to mohlo bejt častěji, pořád jste přemnožený a vysoce nebezpečný pro civilní obyvatelstvo. Stát by měl povolit v rámci nezbytné regulace váš volný odstřel, případně ještě vyplácet odměny. Šel bych do toho okamžitě......a neživil se ničím jiným

Re:ja

Napsal wolfgang 10.12.05 18:21

muj názor na tebe se také,nemení,jo a a bez občasného radicalismu,by jsme ani neslezli ze stromu.já o polovnících vim své,včetně broku kousek ode mne a mého psa,(na vodítku)pa.

wolfgang

Napsal ja 1.12.05 18:05

nie som polovnik.nie som genius.reakcia bola na radikalne nazory.moja mienka o tebe sa nemeni

Re:Polovník

Napsal Vlcek.csv 28.11.05 21:52

V davnych dobach se priroda dokazala po staleti regulovat sama.Po prichodu cloveka to bez nej nejde?Ona si bez nas poradi,mi bez ni ne.Proc clovek tvrdi,ze on dava prirode rovnovahu,kdyz ji sam nejdriv privede k zahube.

Re:Polovník

Napsal sroub 28.11.05 14:04

Máš pravdu...

Re:Polovník

Napsal Alpha e-mail 26.11.05 18:06

Mali by sme rozlisovat medzi polovnikmi a 'polovnikmi'. 'Polovnikov'(ti, co tu na nich tak svorne nadavate ;D) zaradujem do rovnakej kolonky ako pytliakov. Skutocni polovnici su vsak o niecom inom a preto nehadzme vsetkych do jedneho vreca. Polovnici su tu na to iste, co ine selmy a tvory v lesoch-aby sa starali o prirodzenu rovnovahu a udrzovali prirodu v dobrom stave. To su i tzv. 'horari'. Pred tymi klobuk dolu. K ostatku sa vsak radsej ani nevyjadrujem, pouzila by som dost nepekne vyrazy :)

Re:Polovník

Napsal Vlcek.csv 16.11.05 20:37

Oni se boji konkurence.Mohlo by se ukazat,ze jsou nepotrebni a prisli by o misto.Nebo by se museli starat jen o les a to je pro ne nuda,protoze by si nemohli zastrilet,ubozaci.

Re:Polovník

Napsal sroub 15.11.05 11:39

Ten kdo vystřílí jeden zvířecí druh jenom proto aby další zvířecí druh mohl střílet s "omluvou" že nemá přirozené nepřátele a musí se "regulovat"
je u mě vylízaná pyča která si musí svou nedostatečnou erekci nějak kompenzovat.

Pardon za ten výraz.

ja

Napsal 5.11.05 09:53

Proč se lidi kterejm chybí inteligence,či znalosti tématu,ohánějí vždycky věkem.Ja..pochybuju že budeš o moc starší než já,takže k tvé narážce se nebudu vyjadřovat,ale i tak bych s tebou nechtěl "pokecat", protože mi toho asi moc nenabídneš.polovníci maj zvrhlou zábavu,a tudíž musí občas počítat i s reakcí.Hold ne každej je nadšenej ze zabíjení.Howk

wolfgang

Napsal ja 31.10.05 22:17

si sprostejsi ako to to co si napisal.ked ta prejde puberta,pokecame

Re:polovník

Napsal wolfgang 17.10.05 15:30

Ja,je velmi sprostý polovník.víte co mám rád?noční procházku se zastávkou u posedu.

Re:Polovník

Napsal ja 10.10.05 19:10

sproste ste deti moje

Re:Polovník

Napsal sroub e-mail 6.10.05 13:07

Polovnici by se měli polovat!!!!

Re:Polovník

Napsal Alpha 23.9.05 12:54

Ja osobne nie som za to, aby sa vsetci polovnici hadzali do jedneho vreca, takze sa k tejto teme vyjadrovat nebudem.

Re:Polovník

Napsal Luca 20.9.05 20:38

A najviac ma "fascinuje" keď sa dočítam: vlci zase spôsobili poľovníkom veľké škody, keď strhli niekoľko kusov vysokej za obdobie XY. Oni považujú prirodzený prejav života za ekonomickú stratu Kto sa zlostí pri zožratej mršine, že "vinníka" treba potrestať a odstreliť, evidentne nerozumie prírode

Re:Polovník

Napsal Luca 20.9.05 20:32

wolfgang, bohužiaľ je to tak. Poľovníci sa ohaňájú láskou k prírode, ako oni prikrmujú zver, ktorá v zime hladuje, ako strieľajú besných psov a "starajú" sa o les, skrátka akí sú pre prírodu nepostrádateľní, ale na druhej strane sú schopní bez mihnutia oka zastreliť toho najväčšieho a najkrajšieho jeleňa v lese. Len pre jeho majestátne parožie, ktoré si zavesia nad krb a pre zisk za mäso pre reštaurácie. To že druh oberú o vzácny a silný genofond, ktorý sa mohol ešte niekoľko rokov predávať na ďalšie generácie a posilňovať druh, ich nezaujíma :-((( potom skučia, že keď nejaký pes, ktorý preženie pár metrov zver a tá potom od "námahy" prechladne a uhynie. Jasné, lebo druh je oslabený strieľaním silných, veľkých a životaschopných jedincov. A tak je to so všetkými druhmi, o šelmách škoda hovoriť...

Podľa mňa ich láska k prírode je falošná, sebecká a neúprimná, pramení z ich túžby niečo ovládať a vlastniť, ale skutočnému kolobehu života a zákonom prírody vôbec nerozumejú a rovnováha ekosystémov sa zlým lovom narušuje...

Re:Polovník

Napsal wolfgang 16.9.05 16:09

nejhorší je že se nemá ani cenu snažit to těm idiotum mysliveckejm vysvětlovat,protože jsou tak fanaticky zaslepeni svim hloupim sportem že je nic než trofeje nezajímá.Nejradši mam když furt melou o tom jak by se bez nich a jejich přikrmování zvířata neobešla.Ale už neřeknou že to dělaj jen kvuli většim výnosum masa.K tomu co zrovna píšu mne vyprovokoval katastrofální stav rysí populace u nás,právě vinou těhle deb...(za posledních 20 let-500 šelem)

Re:Polovník

Napsal Vlčica 17.2.05 14:09

mysak:Dám ti taku otázku-Kto je na vine,že nastali globálne oteplenia,vyhynutie mnohých vzácnych druhov zvierat aj rastlín,kto znehodnotil tuto planétu?Jednoznačne-CLOVEK.A nemá na to právo,lebo táto krehká planéta nie je len pre nás.....Nedokážeme sa o nič podeliť a je málo takých ako sme my....normálny ludia.Je človek vobec tvor zo srdcom?podla mna nie,lebo velká skupina ludí sa niekde usadí,rozmnožuje sa,neučí deti k láske...Takýchto je velká skupina!Len to málo,prebárs ako sme my,ochranári a bojovníci našej planéty dokáže ako tak zachovať krásu krahkej planéty-našej planéty......SMe praví ludia!

Re:Polovník

Napsal mysak 13.2.05 22:11

Vlcica:je to tak. Meli by vlky zaregistrovat jako myslivce (ne v dnesni podobe), ale jako myslivce co udrzuji prirodu v rovnovaze a druhy zvere zbavuje nemoci, nakaz a proste dalsiho sireni, ktera vede k spatnemu vyvoji druhu. Ti myslivci a lidi vubec nechapou jakou dulezitou roli vlk v ekosystemu hraje. Proc, kdyz tolik lidi uz delalo pruzkumy a je to jednoznacne?!Nevim jestli jsou lide prilis hrdi, nez aby si konecne priznali chybu. Myslivci a pytlaci vybiji zver, ktera nemusi byt nemocna, ale v dobre kondici a nemocne kusy jsou ve stadu dal a prenasi ji dal. Vlk jednoznacne pozna rozdil mezi dobrym a spatnym kusem. Je otazka maleho vyskytu zvere, tam vlci lovi domaci zvirata?????

1 2 >>

Nový komentář

Příspěvky porušující zákony ČR, příspěvky vulgární nebo přesahující hranice slušného chování či nesouvisející s tématem budou smazány