Vlčí svět - www.vlci.info

Diskusní fórum - Ochrana vlků

Re: Ochrana vlků

Napsal Černá vlčice 20.2.14 19:31

Chudáci zvířata a podle mě je není fér jak jse lidé chovají k vlkům a jiným zvířatům :-( :-(. Vlci jsou naprosto nádherná zvířata ale člověk je zrůda!! Člověk vlkům a jiným zvířatům vzal spoustu věcí. Třeba jako přirozené prostředí ale to co mi zavšeho nejvíc vadí je: ZABÍJENÍ VLKŮ A JINÝM ZVÍŘAT!! To nemůžu vistát. Vlky spousta lidí nazívá nebespečním stvořením co zabíjí lidi ale nevšimnoujsi jedný věci:ŽE TA NEJVĚDŠÍ ZRŮDA NA TÉHLE CELÉ PLANETĚ JE ČLOVĚK NÉ NĚJÁKÉ ZVÍŘE!!!!!!!!

Re: Ochrana vlků

Napsal Jan 6.2.14 19:49

Souhlasím, jediný zlý tvor na naší planetě je člověk. Bohužel však zatím není nic co by ho v jeho destruktivní činnosti zastavilo. Je však pozitivní, že ne všichni lidé touží zabíjet ostatní živočichy, ale těch je zoufale málo.

Re: Ochrana vlků

Napsal natka 4.2.14 20:16

Pravda.... vlci jsou nadherna zvirata, jen lidi jsku zhickani a boji se vseho co ma zuby a brani se, lidi totiz jsou vlastne strasne zly druh, porad jenom zabijime jen abychom my meli vetsi pohodli a uzemi. Lidi potad a porad zapominaji na jedine - Zeme neni predurcena nam, ale vodnim zivocichum a zviratum ktera tu byla tisice let pred nami

Re:Ochrana vlků

Napsal Vlčica 1.2.05 11:08

Pre mna su symbolmi a stelesneniami tej najkrajšej divokej prírody vlk a medved.a symbolom našich pluc zeme(daždových lesov)je pre mna jaguár.

Re:Ochrana vlků

Napsal Vlčica 13.1.05 10:26

Ak som ťa dobre pochopila tak stebou suhlasím.Vnukol si mi perfektnu myšlienku!

Ochrana vlků

Napsal Karel Skoupý e-mail 12.1.05 12:53

Plně souhlasím s tím, že v lidech je pro mě nepochopitelně stále zakořeněná nenávist k vlkům. To co vymýšlí naši (a nejen naši, stačí se kouknout třeba na Norsko) legislativci, aby se mohli vlci beztrestně zabíjet, je do očí bijící. čemu se ale divíme, když dětem od mala rveme do hlavy pohádky o červené Karkulce apod.? Argument že je nutné vlky zabíjet, protože škodí na stádech ovcí (nebo podobné nesmysly) nemůže v žádném případě obstát - je to jen pohodlnost lidí. Pokud si majitel stáda pořídí dva pořádné ovčácké psy, vlci to toho nepůjdou - jejich inteligence je totiž skutečně na vysoké úrovni a tak nebudou riskovat zranění a tím ztrátu akceschopnosti smečky. Když jim ale v cestě nestojí žádné překážky ... Kdo za to může? Vlci asi těžko. Riziko napadení člověka vlkem je také velmi malé - vlci mají z lidí oprávněně hrůzu a zahlédnout vlka ve volné přírodě se hned tak nepodaří.

Nový komentář

Příspěvky porušující zákony ČR, příspěvky vulgární nebo přesahující hranice slušného chování či nesouvisející s tématem budou smazány