Vlčí svět - www.vlci.info

Diskusní fórum - Dobrý nápad

Re:Dobrý nápad

Napsal Vlčica 3.1.05 09:04

Díky Alpha.-Za radu Začínaš byť milšia

Re:Dobrý nápad

Napsal Alpha 23.12.04 08:00

Och, zabudla som, ak chceš byť v Greenpeace, tak tam pokojne vstúp.Teraz to bude ešte lepšie, pretože sa mení baba na styk s dobrovoľníkmi a pravdu povediac, je mi oveľa szmpatickejšia, než tá predchádzajúca, takže to je do pohody. Choď na stránku a normálne sa zaregistruj.

Re:Dobrý nápad

Napsal Vlčica 17.12.04 13:30

To chápem,že treba zvoliť správny prístup.

Re:Dobrý nápad

Napsal Alpha 16.12.04 15:18

Nie, nevravím, že ho nezachrániš. Náhodou by si to v pohode mohla dokázať. Len treba zvoliť správny prístup.

Re:Dobrý nápad

Napsal Vlčica e-mail 14.12.04 11:14

Mimochodom,dokážem každému to,že zachránim jaguára amerického!!!!!!!!!!!!A ty Alpha len sa smej!HA HA HA HA!VELMI SMIESNE CO????????

Re:Dobrý nápad

Napsal Vlčica e-mail 14.12.04 11:05

Ano,rada by som bola v Greenpeace.Podporujem ich.

Re:Dobrý nápad

Napsal Alpha 14.12.04 08:38

Luci, asi toto som jej chcela povedat, ale ja som od prirody dost agresivna...mas pravdu.

Re:Dobrý nápad

Napsal Lucka e-mail 13.12.04 22:52

Vlčica, nechceš ísť ku Greenpeacákom? Ty keby si sa uviazala ku stromu, tak by si možno zmenila aj legislatívu krajiny o ochrane prírody Vážne, aj keď je z teba cítiť ešte nedospelého tvora, máš vo všetkom pravdu a vyzerá to tak, že sa za ňu dokážeš biť - a to je dôležité. Ak ti to vydrží do dospelosti, skús to ako aktivistka v nejakej ochranárskej organizácii

Re:Dobrý nápad

Napsal Vlčica e-mail 9.12.04 10:09

Poviem vám len jedno,človek si stále myslí,že vládne celej zemi a neuvedomuje si,že sa o tuto zem delí s mnoho milionmi rastlín a živočíchov.Keby si to človek uvedomil,aj vlci by mali hned krajší svet!UVEDOMME SI TO NIEKTORY!

Re:Dobrý nápad

Napsal Karakal e-mail 2.10.04 11:47

Mě se tento nápad líbí také...Štve mě,že lidi si o vlcích myslí, že jsou to strašlivé krvelačné šelmy, které zabijí všechzno co se dá. Vždy´t není znám jediný případ, kdy by zaútočil zdravý vlk na člověka. Krom toho jsem viděla úžasný dokumend, kde se za 2. světové války stala úžasná věc!- Jedné jednoleté holčičce zabili rodiče a ona utelka do lesa, našla ji vlčice, která měla zrovna mláďa a tak se jí na dva roky ujala. Byl tam i rozhovor s tou ženou, které má svou smečku te´d u sebe na zahradě v obřím výběhu...Nic úžasnějšího jsem neviděla! Její noví rodiče vlci... Nelíbí se mi ,že dělají z vlků nějaké odporné vlkodlaky a ták podobně, je to prostě hrůza... Vždyť jsou to tak nádherní a kouzelní tvorové...A ve středověku, kdo donesl králi 1 vlčí jazyků byl nevinný, ať udělal cokoliv- protože prostě zabil vka...Miluji indiány, za to, že oni vlky uctívali!

Re:Dobrý nápad

Napsal Iveta 1.10.04 17:54

Jo!!!!!! Je to hnusný zabíjet vlky. Jsou to ty nejůchcatnější zvířata!!!
Nejrači bych ty co je střílí taky zastřelila....

Re:Dobrý nápad

Napsal Vlado e-mail 16.2.04 17:31

Zabíjanie vlkov je obrovská chyba,som zo Slovenska,a uz ma unavuju tie keci,ze na Slovensku su premnozene .Najlepsie su polovnicke casopisy-ak nahodou najde niaky polovnik zabitu jelenicu,je okolo toho strasny krik,a hned bije na poplach ze treba zredukovat stavy tychto nadhernych zvierat.

Re:Dobrý nápad

Napsal Ondra e-mail 29.1.04 08:01

Jo mně to taky připadá od lovců podlý, takl lovit vlky, ale i jinou zvěř

Dobrý nápad

Napsal She-wolf e-mail 5.11.03 14:40

Myslím, že byl dobrý nápad udělat stránku o vlcích, kteří jsou podle mě jedny z nejhezčích zvířat vůbec. Vím, že někteří lidé se jich bojí a jiní je střílí jenom proto, že existují. Asi jim nedochází to,jak by se cítili oni, když by je někdo dlouhé hodiny pozoroval s puškou ukrytý za křovím a v nestřeženém okamžiku zacílil a vystřelil. Myslím si, že to není správné. A co si o tom myslíte vy ostatní?
Zdraví a přízeň zachovává Vaše She-wolf

Nový komentář

Příspěvky porušující zákony ČR, příspěvky vulgární nebo přesahující hranice slušného chování či nesouvisející s tématem budou smazány