Vlčí svět - www.vlci.info

Diskusní fórum - Dobrá kniha

Re: Dobrá kniha

Napsal Max e-mail 11.7.10 19:46

Táké bych rád měl tu čest mluvit s p.Kvasnicou. Obě jeho osvětová díla jsem četl. Rapsodie šedých by měla být povinnou četbou minimálně na ZŠ, nebo SŠ.

Re: Dobrá kniha

Napsal Undertaker e-mail 11.7.10 05:59

Včera jsem měl tu čest s p. Kvasnicou mluvit osobně a potěšilo mě to. Jeho knihy jsou fajn, ale těším se na jakoukoliv další, má co nabídnout :-)

Re: Dobrá kniha

Napsal Sylvanas e-mail 10.7.10 23:17

Ano i já musím přiznat,že tahle kniha je nádherná.Jak obsahově,tak fotograficky.Všem vřele doporučuji :)

Re: Dobrá kniha

Napsal Šedá vlčice 8.7.10 16:46

Hmm, Krajina s vlky, ty knížky jsem dostala na narozeniny a udělaly mi (stále dělají) velkou radost....První díl už mám taky přečtený a druhý se teď chystám číst po večerech :-)

Re: Dobrá kniha

Napsal Max e-mail 4.7.10 07:45

Knížku L. David Mecha: Arktický vlk -Deset let se smečkou mám připravenou na čtení hned jak dočtu druhý díl krajiny s vlky. Obě díla Krajiny s vlky jsou moc hezká, první jsem přečet jako vetšina snad na jeden nádech ;-) na ten druhý mi to nebylo dopřáno :-)
Pro toho kdo by rád sportoval se svým čtyřnohým miláčkem mohu doporučit tenkou knížku Běh s VLKY aneb CANICROSS.

Re: Dobrá kniha

Napsal Šedá vlčice 25.6.10 22:40

teď trošku reklamy: četli jste někdo knihu od L. David Mecha: Arktický vlk -Deset let se smečkou? Jestli ne, tak všem, kdo mají zájem o vlky doporučuji :-)Knížka už u nás vyšla i dřív, ale nějak byla rychle pryč, teď ji vydávají znovu.

Re: Dobrá kniha

Napsal Bílý tesák 29.10.09 19:44

Ahoj smečko,miluju knihu Býlí tesák!Kdo z vás ji má rád???:)

Re: Dobrá kniha

Napsal swiftkill e-mail 1.9.09 09:29

ahoj já tu knihu schánim. Nemohl bys mi ji poslat?n schánim originál, no postačila by mi i v dogotálni podobě

Re:Dobrá kniha

Napsal Honza Jeřábek e-mail 17.10.06 13:00

Vlky (Never Cry Wolf) jsem koupil pred cca 3-4 mi lety na Vaclavaku v Praze. Zhruba uprostred byly "levne knihy" a tam toho byla cela paleta. ;-) Asi ta kniha lidi tolik nezajímala, přitom je opravdu nádherná. Kniha byla i zfilmována - mám v původním znění (Angl) bez titulků.

Re:Dobrá kniha

Napsal Vlčí princ z rodu Moro e-mail 10.10.06 01:09

Never Cry Wolf mam v digitalni podobe, ma asi 25 MB (ceske vydani ponekud stroze nazvane "Vlci").

Re:Dobrá kniha

Napsal Wami 9.10.06 22:17

Myslim, ze jeste lepsi jsou knihy Lois Crislerove "V arktickych pustinach" a "Zivot s vlky". Garantuju ti, ze ta druha te rozplace 2x tolik.
---
Jinak ohledne F. Mowata se opravuju - v MZK maji nejen slovensky preklad, ale i cesky. Navic jsem zjistila, ze kniha vysla v cestine i "relativne" nedavno (snad 1996 nebo 1997) pod prostym nazvem "Vlci". Pri trose snahy by se snad dala sehnat jeste v nejakem knihkupectvi... Bohuzel vsak netusim, kde... :o/

Re:Dobrá kniha

Napsal nicollete e-mail 9.10.06 20:06

četli jste "vlci u dveří" od Jima a Jamie Dutcherových?Nej knížka na světě...dokonce mě i rozplakala

Re:Dobrá kniha

Napsal Wami 8.10.06 22:10

Neporadim, kde ji koupit - to bych taky rada vedela. Ve slovenstine ("Nehante vlka") se vsak da vypujcit v Moravske zemske knihovne v Brne. Nejste-li z Brna, zkuste se s vlastni knihovnou domluvit na mziknihovni vypujcce... ;o)

Dobrá kniha

Napsal Bouchalová e-mail 8.10.06 19:22

Mohl by mi někdo prosím poradit, kde bych sehnala knihu od F. Mowata-Never cry wolf(česky Nedělejte paniku).Předem vám děkuji.

Nový komentář

Příspěvky porušující zákony ČR, příspěvky vulgární nebo přesahující hranice slušného chování či nesouvisející s tématem budou smazány