Vlčí svět - www.vlci.info

Diskusní fórum - Ceskoslovensky vlcak + prazsky krysarik?

Re: Ceskoslovensky vlcak + prazsky krysarik?

Napsal Černá vlčice 4.3.14 15:39

Já mám labradora a československého vlčáka a ten československý vlčák je spíše víc vlk než pes. A řekla bych že kdyby jsi s k tomu tvému krysaříkovi pořídila fenku československého vlčáka tak jsi myslím že jse z nich snatou nejlepší přátelé.

Re: Ceskoslovensky vlcak + prazsky krysarik?

Napsal Kasaap 8.8.13 02:13

Tatiano, to, jak spolu budou psi vycházet je jen a jen na tobě, protože ty jsi jejich vůdce (teda měla by jsi být, pokud nejsi, někde je chyba) a ty určuješ jaké chování je nepřijatelné. Samozřejmě štěně musíš naučit dobrému chování, to je první předpoklad k tomu, že se bude ke krysaříkovy chovat tak jak má. Mám taky odlišná plemena-kavkazského pasteveckého psa, středoasijského pasteveckého psa, křížence bull plemen, pitbulla a nikdy nebyl jediný problém, protože v mojí smečce se dodržují moje pravidla a psi mě respektují :)

Ceskoslovensky vlcak + prazsky krysarik?

Napsal Tatiana e-mail 9.7.13 13:50

Dobry den, mame prazskeho krysarika, skoro 5 let, ted planujeme koupit stenatko SCV, fenu. Jak budou vychazet spolu? Zname me strasi, ze to bude velky problem, ze ve hre SCV klidne muze kousnout takoveho malinkeho pejska... Mate nekdo zkusenosti s dvema tak ruznyma pejskama? Dekuji!

Nový komentář

Příspěvky porušující zákony ČR, příspěvky vulgární nebo přesahující hranice slušného chování či nesouvisející s tématem budou smazány